Blachy trapezowe Jasło - Eurodach - logo.

Blachy trapezowe

Blacha trapezowa T6, T7, T8.
Blachy trapezowe T-6, T-7, i T8 to profile typowo elewacyjne, charakteryzujące się małą wysokością fali, przez co bardzo dobrze sprawdzają się jako obicie drzwi garażowych oraz doskonale nadają się na podbitkę dachową. Bogata kolorystyka, sztywność, cięcie na wymiar tych blach oraz wysoka odporność na promieniowanie UV sprawia, że stają się one bardziej popularne, niż profile wykonane z PVC.
Blacha trapezowa T12, T13, T14.
Blachy trapezowe T-12, T-13, i T14 to profile gęsto trapezowane, które są dostępne zarówno w wersji dachowej, jak i elewacyjnej. Wersja dachowa z reguły posiada rynienkę odwodnieniową, która ma za zadanie dodatkowo uszczelnić połączenie przylegających do siebie blach. Trapez T13 jest bardzo wydajny, jego powierzchnia krycia wynosi aż 1120 mm.
Blacha trapezowa T18 i trapez T18 plus.
Blacha trapezowa T-18 to wysoki, tradycyjny profil dachowy dostępny z rowkiem odwodnieniowym lub bez rowka. Profil T18 możliwy jest również do wykonania jako wersja elewacyjna. Obie wersje (dachowa i elewacyjna) charakteryzują się bardzo dobrą sztywnością, co ułatwia transport, rozładunek i nie bez znaczenia pozostaje przy montażu tych blach.
Blacha trapezowa T18 Eko i Trapez T18 Eco.
Blachy trapezowe T-18 EKO i T18 ECO to blachy o tej samej wysokości co profil T-18, jednak dzięki zastosowaniu dodatkowego niższego wzmocnienia między wyższymi falami, wzory te uzyskują wieksze powierzchnie użytkowe, a co za tym idzie, na takiej samej powierzchni potrzebna będzie mniejsza liczba arkuszy. Wersja dachowa tych blach dostępna jest z rowkiem odwodnieniowym, zapewniającym większą szczelność dachu. Blachy T18 EKO i T18 ECO to profile, nie tylko bardzo ekonomiczne, ale urzekające również swoim ciekawym wyglądem. Szeroka gama kolorystyczna, mnogość powłok, a przy tym długoletnie gwarancje sprawiają, że blachy te stają się coraz bardziej popularne.